Archive for Şubat, 2015

YÖRESEL YEMEKLER ÇEKİMİ BOZKIR SORKUN’DA YAPILDI

0

Bozkır-Sorkun-Yöresel Yemekler

https://www.youtube.com/watch?v=tZ5_dxLpCiI&sns=fb

Duyuru: Değerli Hemşehrilerim,Show Tv nin Ezgi ile Yöresel Lezzetler Programınca  Bozkır ve Yöresi Yemeklerinin tanıtım çekimleri 18 Şubat 2015 Çarşamba günü iklim şartlarının çok ağır olmasına ve yoğun kar yağışına rağmen  Bozkır’ın Sorkun Mahallesinde yapılmıştır.Bu çekimlere ait gösterimler, Show Tv nin gündüz yayın akışı içerisinde 01 Mart 2015 Pazar günü saat: 14.00 da gösterilecektir. Bozkır yöremizin ve Sorkun’umuzun tanıtılmasına vesile olacak bu programı izlemenizi öneririm. Çekimlerin yapılmasına katkı veren başta Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün’e, Sorkun Muhtarı Veli Akgül’e, Show Tv den Ezgi Hanıma, ilgi gösterip destek veren emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hüseyin Çetin,Sorkun Kasabası Kalkınma ve Dayanışma Derneği Başkanı

Bozkır-Sorkun-Yöresel Yemekler

Bozkır-Sorkun-Yöresel Yemekler

Bozkır-Sorkun-18.02.2015

YÖRESEL YEMEKLER

1

SHOW TV’nin Ezgi ile Yöresel Lezzetler Programında Bozkır Sorkun(Köyümüzün) Mahallemizin yemeklerinin tanıtımı yapılacak.

Baba Ocağı-Yöresel Yemekler

Tanıtım çekimleri, 18 Şubat 2015 Çarşamba günü Muhtarlığımızın öncülüğünde halkımızın katlımı ile Show Tv ekiplerince Sorkun’da yapılacaktır.

Yöremizin tanıtılmasına vesile olacak bu tanıtım çekimlerine halkımızın gereken ilgiyi,desteği ve misafirperverliği göstermelerini bekliyoruz.

Veli Akgül, Sorkun Muhtarı

Hüseyin Çetin, SorkunDer Başkanı

Go to Top