Archive for Mayıs, 2015

Dernek Y.K.Üyemiz Mustafa Sarıkaya Selçuklu İmam Hatip Orta Okulu Müdürlüğü’ne Atandı

0

H.Çetin,M.Sarıkaya,T.Aydın,M.Başaran

Dernek Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa  Sarıkaya, Selçuklu Belediyesi İmam Hatip Orta Okuluna Müdür olarak atanmıştır.SorkunDer Yönetim Kurulu (Hüseyin Çetin-Dernek Başkanı, Mehmet Başaran-Dernek Başkan Yardımcısı, Tevfik Aydın-Sekreter) olarak kendisini makamında ziyaret edip tebrik ettik. Yeni görevinde başarılı olması temennisinde bulunduk.

SorkunDer Çekimi

Müdür Mustafa Sarıkaya’da ziyaretimizden çok memnun olduğunu belirtti. Derneğimizi, özverili çalışmalarından dolayı kutladı. Konya’daki hemşehrilerimizin ‘’SorkunDer Gönül Şemsiyesi’’ altında toplanmalarının dayanışma bakımından gerekli olduğunu belirtti.

Hazırlayan: Hüseyin Çetin-SorkunDer Başkanı

Başarılı Bürokratlarımız

0


Veli Sarıkaya,Hüseyin Çetin

SorkunDer Başkanı Hüseyin Çetin, yurdumuzun çeşitli illerine iş aş ekmek sağlamak amacıyla dağılmış hemşerilerimizden Bursa’da çalışan Dernek Üyesi Veli Sarıkaya-Bursa Milli Eğitim Müdürü ve Musa Şahinler- Emekli Trafik Polisi Komiseri, Trafik Müşavirini makam ve bürolarında ziyaret etmiştir. Karşılıklı söyleşilerde bulunulmuştur. Yaptığımız çalışmalardan ötürü Dernek Yönetimine teşekkür etmişlerdir. Dernek Başkanı da gösterilen konuk severlikten dolayı çok mutlu olduğunu belirtmiş; gönül dostluklarının devam etmesini istemiştir.

Hüseyin Çetin-SorkunDer Başkanı


Musa Şahinler,Hüseyin Çetin,Sema Çetin,Yavuz Kıraç


Veli Sarıkaya,Hüseyin Çetin,Yavuz Kıraç

Go to Top