Hüseyin Çetin-SorkunDer Başkanı

Sözlerime şöyle başlamak istiyorum.”Ekmekten sonra eğitim, bir milletin en büyük ihtiyacıdır.”  Onun için İslamın ilk emri: “OKU”dur. Eğitim ve öğrenimde yeterli seviyeye gelmeyen milletler kalkınmışlığı , gelişmişliği yakalamayazlar.

Eğitim ve öğretimde olan öğrencilerimize katkı sunmak, öğrenimlerini sürdürmesine yardımda bulunmak o ülkenin ekonomisine katkı sunmaktır. Siz değerli yardım severlerimiz sizlerin Eğitim ve öğrenimde olan öğtencilere verdiğiniz burs ve yardımlar ülke ekonomimize yaptığınız yardımdır.

Malumlarınız okullar açıldı Sorkun’dan çeşitli üniversitelere giden öğrenciler var. Ayrıca gitmek için sınavlara hazırlanan öğrenciler var. Bunların çok büyük bölümünün eğitim ve öğtenimlerini sürdürebilmeleri için yardıma ihtiyaçyarı var. Bir vesile ile derneğimize ulaşıyorlar. Konya SorkunDer Yönetim Kurulu olarak elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama, bizim yapabildiğimiz katkı yeterli değildir. Bir söz vardır.”Damlaya damlaya göl olur” diye. Başta siz, değerli Konya Sorkun eğitim gönüllüleri olmak üzere tüm yardım severleri benimde okullardaki öğrencilerin eğitimlerini sürdürmesinde bir tuzum olsun istiyorsan;yardımlarınızı doğrudan Konya Sorkun Derneğimize ulaştırabilirsiniz veya aşağıdaki hesabımıza gönlünüzden geçeni yatırabilirsiniz.

Bu güne kadar bizlere güvenen yardımda bulunan yardım sevenlerimiz, emin olun katkılarınız ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılmıştır. Sizler bize ulaştırdıkça bizde onlara sizin adınıza ulaştırmaya devam edeceğiz.

Sorkun ve sorkunluları sevenlere,

Konya SorkunDerYönetim Kurulu olarak;

saygı ve sevgilerimizi iletiriz.

Allaha emanet ediyoruz.


BankaHesabımız:
Sorkun Kasabası Kalkınma ve Dayanışma Dernegi,
T.C.Ziraat Bankası
Konya/Zafer Subesi
Hesap Nu:2488-54766550-5004
IBAN:TR23 0001 0024 8854 7665 5050 04 numaralali hesaba bagislarinizi gönderebilirsiniz.

Paylasmak güzeldir.

Saglikli ve mutlu kalin.

Hazırlayan:Hüseyin Çetin-Sorkun Kasabası Kalkınma Ve Dayanışma Derneği (SorkunDer) Yönetim Kurulu Baskani

Yazışma Adresimiz: sorkun-der@hotmail.com.tr