Prof. Osman Tugay

Prof.Osman Tugay’dan

TEŞEKKÜR
Sayın Selçuk Üniversitesi Rektörümüz Prof.Dr. Mustafa Şahin, 1 yıldan fazladır beklediğim Profesörlük kadrosuna atamamı gerçekleştirdi. Bu yüzden Sayın Rektörümüze teşekkür eder şükranlarımı sunarım.
Bu akademik anlamdaki kariyerimin en üst seviyesine ulaşmamda emeği geçen başta annem, babam, eşim ve kardeşlerim olmak üzere; akademik kariyerimin farklı aşamalarında yolumu açan Sayın Dekanım Prof.Dr. Mustafa Küçüködük, Doktora danışmanım Prof.Dr. Kuddisi Ertuğrul ve Y.Lisans Danışmanım Prof.Dr. Hüseyin Dural ile farklı üniversitelerdeki 100′ü aşkın hoca ve meslektaşlarıma teşekkür ederim. Hayatımın değişik dönemlerinde desteklerini ve yardımlarını gördüğüm arkadaşlarım, dostlarım, büyüklerim, akrabalarım, değerli öğretmenlerim ve varlıklarıyla üniversitemizi değerli kılan çok kıymetli öğrencilerime teşekkürü bir borç bilirim…
Sonuç olarak her ne kadar sivil hayatta akademik ünvanların bende çok anlamı olmasada, kurumsal anlamda çok önemli olduğunu biliyor ve yıllardır hedeflediğim Profesörlük kadrosuna ulaştığım için Yüce Allah’ıma şükrediyorum.


Saygı ve Sevgilerimle HAYIRLI RAMAZANLAR

Prof. Osman Tugay


Profesörlüğe yükselen Köylümüz ve SorkunDer üyemiz Osman Tugay’ı tebrik eder; bundan sonraki akademik kariyerinde ve sosyal yaşamında başarılar temenni ederiz.

Hüseyin Çetin-SorkunDer Yönetim Kurulu Başkanı