HEMHAL OLMAZSAK YALNIZLAŞIRIZ
Değerli hemşehrilerimiz ve üyelerimiz; bilgileriniz olduğu üzere salgın hastalık nedeniyle aylık “Söyleşi Toplantıları”nı yapamıyoruz. Derneğimizce yapılmasını istediğiniz konuları da dolayısıyla görüşemiyoruz. Sizler yine de görüş ve düşüncelerinizi yönetim kurulu üyelerimize iletebilirsiniz.
Covid-19 virüsü salgını nedeniyle cenaze törenlerimize katılmıyoruz. Bu süreçte hakkın rahmetine kavuşanlara Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve metanet dileriz. Ruhları şad olsun.
Yeni eğitim ve öğretim yılının başlangıcında ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yardımlarımızın devam etmesi için siz değerli üyelerimizin ve hemşehrilerimizin derneğimize sahip çıkmalarını, ayrıca katkılarını da   bekliyoruz. “Veren el alan elden üstündür.”
Dernekçilik bir gönül işidir. Sosyal hayatın her alanında vardır. Bizim derneğimiz de hemşehri dayanışmasını geliştirmek için kuruldu. Birlik ve dayanışma gibi haslet duygularımızı, yaşamımızın bir parçası haline getirelim. Sevinçler ve güzellikler paylaştıkça çoğalır. Acılar ve hüzünler paylaştıkça azalır.
Hemşehrimiz ve  dernek üyelerimiz bağış ve üyelik aidatlarını dernek yönetimine elden veya dernek banka hesabına (Sorkun Kasabası Kalkınma Ve Dayanışma Derneği
Ziraat Bankası Konya  Zafer Şubesi
Hesap Numarası:2488-54766550-5004
IBAN Numarası:TR23000100 2488547665505004)
havale edebilirler.
SorkunDer Yönetim Kurulu olarak;
değerli hemşehrilerimize ve üyelerimize  sağlık ve huzur içinde bir mutlu bir yaşam dileriz.
SORKUNDER YÖNETİM KURULU