PİKNİK, 30.04.2017

Sorkun Kasabası Kalkınma ve Dayanışma Derneğimizin öncülüğünde Konya Karatay Şehir Parkında Sorkunlular Pikniği yapıldı.

Sorkunlu aileler, birbirleriyle gönül sofralarını birleştirip azıklarını karıştırıp paylaştılar.

Sorkunlu hemşehrilerimiz, çoluk çocuğuyla sıcak bir bahar havasında haslet duygularımızı canlandıran birçok anılarımızı samimi söyleşilerimizle paylaşarak çok hoş bir gün geçirdi.

Dernek çalışmalarında ve Bozkır ve Çevresi Dernekleri Federasyonunda birlikte çalıştığımız yol arkadaşım Çağlayanlılar Dernek Başkanı ve Federasyon Başkan Yardımcısı Abdülkadir Seyrek’de eşiyle birlikte Pikniğimize katılarak bizleri onurlandırmıştır. SorkunDer’in güzel gününde sorkunlularla birlikte olmaktan mutlu olduğunu ifade etti. Bu güzel pikniği organize eden Yönetim Kurulunuzu tebrik eder; birlik ve beraberliğinizin daim olmasını dilerim; dedi.
Bizde, Dernek Yönetimi olarak; bu nazik davranışına teşekkür ettik.

Piknik etkinliğimize katılan hemşehrilerimiz, Dernek Yönetim Kurulumuz’a başta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çetin olmak üzere Başkan Yardımcısı Mehmet Başaran, Sayman Mustafa Sarıkaya ve Sekreter Mehmet Akgül’e ayrı ayrı teşekkür ettiler.
Biz de Yönetim Kurulu olarak katılan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederek; bir yeni etkinliğimizde buluşmak üzere; Konya Karatay Şehir Parkında gerçekleştirdiğimiz pikniğimize saat 18.00 sularında son verdik.


Hazırlayan: Hüseyin Çetin- SorkunDer Başkanı