Değerli Hemşehrilerim,
Çağımıza iletişim çağı diyebiliriz.Gazeteler, TV.ler,Sabit telefonlar,Mobil telefonlar ve şimdi de internet.Zaman tünelinde şöyle kısa bir yolculuk yaparsak; ateş yakarak haberleşmeden internet haberleşmesine ne kadar yol aldığımız belli.
Herkes oturduğu yerden dünyanın öbür ucundaki insanlarla görüşebiliyor. Sosyal paylaşım ağları kurarak ortak düşünceler etrafında birliktelikler oluşturabiliyorlar.
Sizin de bu oluşumlardan yararlanabilmeniz için bir telefon hattınız veya e-maile (elektronik posta) adresiniz olmalı.
Sorkun Kasabası Kalkınma ve Dayanışma Derneğimizin amaçlarından hemşehri dayanışmasını artırmak ve beldemizi tanıtmak için iletişim araçlarından yararlanmalıyız.
Sizlerle daha hızlı iletişim kurup sorunlarımızı paylaşıp iyi çözümler üretebilmemiz için bizim de bu araçlardan yararlanmamız gerekiyor.
Derneğimizin, halkımız yararına yapacağı işleri zamanında düzenleyebilmemizi teminen (genel toplantılar, şenlikler, düğünler,kasabayı ilgilendiren işler,kan aramaları, cenaze merasimleri gibi) en seri şekilde insanlarımıza ulaşmak istiyoruz.
Beldemiz insanlarının da birbirlerini tanıyabilmeleri, hoş sohbet edebilmeleri, beldeyi ilgilendiren konulardan haberdar olabilmeleri için bu çalışmalarımıza katılmanızı istiyorum.
Telefon ve e-maile adreslerizi içeren bir rehber oluşturabilmemiz için Sorkunlu olan herkesin bu rehberde yer almasını istiyorum.Öneri ve görüşlerinizi bu sayfada veya sorkunder.com ve sorkun-der@hotmail.com.tr adresine yazabilirsinz.
Rehber hazırlama işini yürüten Denetim Kurulu Üyemiz Ali Osman Yılmaz’ı 0535 580 4586 no.lu telefondan arayarak rehber kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Tüm Sorkunluları, sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum.
Hüseyin Çetin-SorkunDer Başkanı

Telefon Rehberi Bilgi Formu

Sorkunlu hemşehrilerim bu formun çıktısını
alarak doldurup elden veya üzerindeki adrese
posta ile gönderebilirler.

İnterneti olanlar, olmayan arkadaşlarıyla bu formu paylaşmalarını rica ediyorum.

Formun daha çok kişiye ulaşması iletişim ağımızın genişlemesi;

Sorkun’lununda birbirinden haberdar olması demektir.