Hüseyin Çetin (SorkunDer Bşk.) ve Hasan Güven (Huzurevi Md.Yrd.)

Dernek Başkanımız Hüseyin Çetin,  Konya Dr. İsmail Işık Huzurevi Müdür Yardımsı Hasan Güven’i  25 Haziran 2013 Salı günü makamında ziyaret etti. Huzurevinin çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulundu. Huzurevi Kuş Parkında ağırlanmaktan memnun oldu. Daha sonra bölümler gezildi. Dar kadro imkanlarına karşınTesislerin her tarafı bakımlı ve temizdi. Burada kalan insanlarımız bizi sevinçle karşıladılar. Ziyaret etmemizden çok memnun olmuşlardır. Tekrar tekrar gelmemizi istediler. Sorkunlu Ümmü Göğer Teyze de, Sancak Engelliler Evinde kalan annesini sordu. İyi, yaşıyor deyince; sevindi. Kardeşi Hasan Göğer’in, kendisini ziyaret etmesini istedi. Derenk Başkanı Hüseyin Çetin, kardeşi Hasan’ı getirip görüştürme sözü verdi.

Sosyal Devlet, emekli olsun veya olmasın, yaşlısına sahip çıkan devlettir. Dr. İsmai Işık Huzurevi  yönetici ve çalışanlarını bu kutsal görevi büyük bir özveriyle yapmalarından dolayı kendilerini kutlar, Bozkır Sorkunlular olarak teşekkür ediyoruz.

Müdür Yardımcısı Hasan Güven’e Sorkun Kasabası Kalkınma ve Dayanışma Derneğine, Sorkunlulara ait işlemlerde yol gösterici olmasından dolayı da ayriyeten teşekkür eder; çalışmalarında başarılar dileriz.

Hazırlayan: Hüseyin Çetin

Hasan Güven(Md.Yrd.), Ümmü Göğer ve Hüseyin Çetin(SorkunDer Bşk.)

Ümmü Göğer-Hüseyin Çetin-Hasan Güven