Söyleşi Toplantısı (30.10.2016)

Derneğimizin 2016-2017 Dönemi ”Söyleşi  Toplantıları” nın ilki 30.10.2016 Pazar günü saat 13.00 da Bozkır Ve Çevresi Dernekleri Federasyonunda yaptık. Katılan hemşehrilerimize teşekkür ederiz. Sorkunluları, bundan böyle SorkunDer gönül şemsiyemizin altında  toplanmaya davet ediyoruz. Sorkun Kasabası Kalkınma Ve Dayanışma Derneği sorkunluların birlik ve beraberliklerini geliştirmeleri için büyük bir fırsattır. Hemşehrilerimin bu imkanı iyi değerlendireceklerine inanıyoruz. Derneğimiz hafta içi her gün açıktır. Büyük şehir de böyle bir buluşma noktasına sahip olmamız büyük bir nimet olsa gerek. Binayı bozkırlılara alıveren Diş Hekimi İlker Yiğit’e büyük bir minnet borcumuz var. Gönlü boş güzel insanlar İlker Bey ve Babası Yusuf Yiğit’ten Allah razı olsun. Diğer hayır sever insanlarımıza iyi bir olur inşallah.

Toplantıya katılamayan dernek üyemiz Musa Şahinler de telefon ile toplatıya katılarak söyleştik. Üyelerimize başarı dileklerinde bulundular.

Bugünkü toplantımızda aynı zamanda Yönetim Kurulu toplantımızı da gerçekleştirdik. Gündem konularını görüşüp karara bağladık. Dernek bütçemiz elverdiğince sorkunlu çalışkan ihtiyaçlı öğrencilere bir miktar nakti yardımda bulunacağız. Gönül isterdi ki durumu iyi hayırseverlerimizin düzenli ve devamlı burs niteliğinde yardım yapabilseler; ne güzel olurdu. İhtiyaçlı öğrencilere yardım yapmak isteyenler dernek yönetimimizle iletişime geçebilirler.

Sorkunlular, Dernek Yönetim Kurulunun samimiyetine inanın sesimize kulak verin. Sizin adınıza daha güzel işler yapmaya her zaman her yerde hazırız.

Bir daha ki toplantıda buluşmak üzere sağlıklı ve mutlu kalın.

Hazırlayan: Hüseyin Çetin- Sorkun Kasabası Kalkınma Ve Dayanışma Derneği (SorkunDer) Başkanı

Dernek Adresimiz:İhsaniye Mahallesi İnce Minare Sokak Nu:29/1 Selçuklu-Konya

e-posta : sorkun-der@hotmail.com.tr